Apie mus

AKJ CONSULTUS advokatų profesinė bendrija – tai nuo 2010 metų pradžios veikianti kvalifikuotų teisininkų komanda (iki 2017 m. rugsėjo 28 d. veikė kaip advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai), pagrindinį dėmesį ir laiką skirianti statybos, teritorijų planavimo ir kitų nekilnojamojo turto teisės klausimų sprendimui, klientų interesų atstovavimui valstybės ir savivaldybių institucijose, teismuose bei santykiuose su verslo partneriais ir kitais privačiais asmenimis.

Bendrijos teisininkai ne tik nuolat domisi įstatymų ir kitų teisės aktų leidybos procesu bei teismų praktikos formavimu, bet ir patys dalyvauja darbo grupėse, rengiančiose teisės aktų projektus, teikia savo išvadas, pasiūlymus. Bendradarbiaudama su patyrusiais statybos, teritorijų planavimo ir kitų aktualių veiklos sričių specialistais bei jas vienijančiomis asociacijomis, bendrijaorganizuoja konferencijas, seminarus ir kitas viešas diskusijas įvairiais statybos teisės ir kitų nekilnojamojo turto teisės sričių klausimais. 

Pasirinkusi nekilnojamojo turto ir statybos teisės kryptį bei subūrusi patyrusių ir žinių šioje srityje sukaupusių teisininkų komandą, buvusi advokatų kontora jau antraisiais savo veiklos metais buvo įtraukta į Tarptautinio advokatų kontorų žinyno „PLC Which lawyer?“ sudaromą rekomenduojamų Lietuvos advokatų kontorų dešimtuką, o nekilnojamojo turto teisės srityje įvertinta kaip viena iš penkių geriausių advokatų kontorų Lietuvoje. Kiekvienais metais tarptautinis teisės žinynas Chambers and Partners, pažymėdamas puikius kontoros klientų atsiliepimus bei gilias statybos ir teritorijų planavimo teisės žinias, įtraukia kontorą į nekilnojamojo turto srityje rekomenduojamų advokatų kontorų sąrašą.

Advokatų profesinės bendrijos AKJ CONSULTUS vadovaujantysis partneris, advokatas Audrius Kairevičius yra pripažįstamas vienu iš pirmaujančių advokatų nekilnojamojo turto teisės srityje.


Kviečiame Jus išsamiau susipažinti su mūsų teikiamų paslaugų aprašymu ir kreiptis į mus dėl Jums iškilusių teisinių klausimų.

Įvertinimai ir pripažinimas:

X